Jestem zbyt szalona
Jestem zbyt szalona

Nové album v prodeji!

Detail alba »

GG premiera CD 2019
Nový singl

Zde je k poslechu či ke stažení nový singl „Jestem zbyt szalona“.

1-Jestem-zbyt-szalona.mp3 Jestem zbyt szalona text

Novinky

5. 10. 14

Pro svá vystoupení chystám neokázalé modely ve spolupráci s mladou návrhářkou Kateřinou Záhorovou.

b.jpg            Pochází z Podkrkonoší, ale před sedmi lety zamířila do Prahy, kde založila svůj první ateliér. Kateřina si potrpí na ruční práci a klade veliký důraz na osobnost zákazníka. Než Kateřina začala pro mne šít, prošly jsme si malým rituálem J! Čtěte níže:

„Než začnu tvořit, ráda si při první schůzce s klientkou popovídám, tak všeobecně o všem, abych jí poznala. On totiž krejčí návrhář, je tak trochu psycholog. Není nic horšího, když se člověk ve svém oblečení necítí, pak může dělat cokoliv a nebude mu to slušet,“ říká Kateřina. Zákaznice musí návrhářce věřit a důležité je i vzájemné souznění, pak se podle návrhářky spolupracuje a šije jedna radost.

Řídí se mladá návrhářka trendy, které diktuje módní svět? „Důležitá je postava, kterou mámpřed sebou, životní styl zákazníka. Módní trendy jdou jen povrchově vedle mne, moc je neuznávám. Nejsou vhodné pro šití na zakázku,“ vysvětluje Záhorová, která nyní pracuje na kolekci jaro léto 2015 a připravuje svůj e-shop.

Pro své fanoušky chystám mimo jiné i koncertní šňůru ve stylu amerického country. A právě na tyto koncerty chystáme zcela novou kolekci šatů. S návrhářkou jsme si sedly exkluzivně. V jejich šatech se cítím hodně žensky, sexy a přitažlivě!

zpět