zena.mp31. Žena  
kdyzuztakuz.mp32. Když už tak už  
andelsexu.mp33. Anděl sexu  
zarlim.mp34. Žárlím  
tatojavim.mp35. Táto, já vím  
hodtrablezahlavu.mp36. Hoď trable za hlavu  
duha.mp37. Duha  
jetozly.mp38. Je to zlý  
objimam.mp39. Objímám  
valkatva.mp310. Válka tvá 
ruzovaklec.mp311. Růžová klec 
nejsichlap.mp312. Nejsi chlap  
rikejtozblizka.mp313. Říkej to zblízka  
tedtuzarim.mp314. Teď tu zářím  
dalvsobetemam.mp315. Dál v sobě tě mám  

Po čtyřech letech přichází Gabriela Goldová s albem „Žena“, které vychází z jejích vlastních osobních zkušeností a pocitů. Už to není ta rozevlátá „Gábina“, jak ji známe z předchozích nosičů „Ještě že tě mám“ a „Tu i tam“, určeného především polským posluchačům, u nichž dosud nachází své zázemí. V Polsku Gabriela kdysi nastartovala svoji kariéru, má tu své publikum a její Poláci jí rozumějí, ať už zpívá česky nebo polsky. Čtyři písmena – ž e n a – obsahují celou škálu emocí, kterými si každá z žen prošla nebo projde. Láska naplněná i nenaplněná, láska, kterou přetrhla nemilosrdná ruka osudu, láska k tatínkovi, který už tady není.... žárlivost i nevěra, prostě sám život. I proto pravděpodobně pochází téměř polovina textů z per těch citlivějších z nás, žen.

Většina skladeb vznikla v Ostravě. v dílně Jiřího Koběrského. Rodačka z Havířova cítila, že se tam má vrátit a neměla důvod hledat autory jinde, když v má v Jiřím tak spřízněnou duši. Jirka Koběrský, ač muž, ženám rozumí a je také podepsán pod velkou částí písniček. Jeho "Táto já vím" je pokorným niterným vyznáním a tuto píseň již s velkým úspěchem vysílá Rádio Blaník. V těchto dnech k ní i k titulní "Ženě", takové hymně emancipace, natočila Gabriela s režisérem Davidem Beránkem videoklipy. Dvě písně pocházejí z dílny Michala Davida, na albu spolupracovala Hana Sorrosová a další autoři.

„Prožívám jak úspěchy tak i propady, vím, že umím milovat až za hrob, i když budu vědět, že ta láska nemá perspektivu, dělá mi dobře být milována“, říká Gabriela a z jejích písniček je to znát.

Součástí každého CD, které bude k dostání v kamenných obchodech běžně prodávajících hudební nosiče, bude voucher na 10% slevu na diamantový šperk či investiční diamant od společnosti D.I.C, a.s.

Gabriela děkuje všem ženám, které ji k tomuto CD inspirovaly a všem mužům, kteří jí CD umožnili realizovat.

Ž
E
N
AKoupit CD